Serwis www.pidipo.pl, który w pierwszym kwartale swojego funkcjonowania doczekał się 20.000 odsłon został wzbogacony o kanał RSS. Od teraz najnowsze informacje z branży odszkodowawczej i ubezpieczeniowej nie tylko członkowie Izby, ale również wszyscy zainteresowani, mogą otrzymywać na bieżąco i za darmo dokonując subskrypcji RSS na stronie PIDiPO.

Serwis okazał się dużym sukcesem, gdyż jest to jedna z niewielu niekomercyjnych stron www, która prezentuje problematykę dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, tworzona przez doradców i dla doradców. Strona cieszy się również zainteresowaniem osób chcących samodzielnie dochodzić roszczeń, lecz w pierwszej kolejności jest to właśnie branżowy serwis informacyjno-edukacyjny. Działalność edukacyjną PIDiPO realizuje także organizując szkolenia dla swoich członków.

PIDiPO skupia obecnie blisko 130 członków i prowadzi rozmowy z kolejnymi firmami, które deklarują gotowość spełnienia warunków członkostwa, w szczególności zarejestrują zbiór danych osobowych u GIODO.