Zapraszamy na organizowane w przez Insurance Meeting Point seminarium „Ustalanie odpowiedzialności za szkody osobowe w OC komunikacyjnym”, które odbędzie się dnia 8 marca 2013 r. w Warszawie. Seminarium ma praktyczny walor edukacyjny nie tylko dla pracowników zakładów ubezpieczeń, ale również doradców odszkodowawczych, których zadaniem jest m.in. prawidłowe wykazanie odpowiedzialności cywilnej.

Pośród licznych wydarzeń, których przedmiotem jest analiza wysokości wypłat świadczeń odszkodowawczych, seminarium to zasługuje na uwagę ze względu na istotne aspekty takie jak zasady odpowiedzialności, jej wyłączenia, czy zakres ochrony w ubezpieczeniu OC komunikacyjnym.  Piotr Kaczanowski, w toku seminarium, przedstawi analizę aktualnego stanu prawnego odnoszącego się do tych zagadnień, a w części ostatniej, na przykładzie skomplikowanych zdarzeń, wskaże prawidłowe rozwiązania.

Specjalnie dla członków Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych przewidziano specjalny – aż 20%-owy rabat!

Szczegółowy program na stronie: http://insurancemeetingpoint.com/sem/2013_ustalanie_oc_komunikacyjne.html

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: office@insuracemeetingpoint.com lub 22 844 50 60.